Benátky a ostrovy

Burano - Murano - Torcello


Je nám líto, ale zájezd již není možné objednat.
Pokud máte zájem napište nám a my Vám zašleme informace o následující sezóně.
Prožijte romantický víkend v lagunovém městě, toulejte se křivolakými uličkami, po kamenných mostech mezi gondolami, projeďte se lodí po Canale Grande a po benátském zálivu, navštivte s námi benátské ostrovy, obdivujte muránské sklo, krajku z Burana, starobylou architekturu a zádumčivost Torcella.

Jen zpáteční noční přejezd!


ZájezdTermín 
Benátky a ostrovy11.6. - 14.6. 2015
 
Benátky a ostrovy10.9. - 13.9. 2015
 
Benátky a ostrovy24.10. - 27.10. 2015
 


1. den – Odjezd z Brna v 6:15 přes Mikukov, Rakousko do Itálie. Pozdě odpoledne ubytování v hotelu v letovisku Lido di Jesolo, volno, možnost koupání v moři, nocleh.

2. den – Po snídani plavba lodí z přístavu Punta Sabbioni do Benátek.. Celodenní pobyt v kouzelném městě na laguně. Procházka po nábřeží kolem Mostu vzdechů, spojující Dóžecí palác s vězením. Prohlídka jednoho z nejkrásnějších náměstí na světě Piazza San Marco s bazilikou sv. Marka, Dóžecím palácem, zvonicí, hodinovou věží. Plavba vaporettem po hlavní benátské tepně Canale Grande kolem nádherných paláců (Casa d´Oro) k nádraží Santa Luccia. Odtud zpět na San Marco křivolakými uličkami přes kanály, půvabná náměstí s četnými kostely (vstupné 4-5€), Scuola di San Rocco, Santa Maria dei Frari aj. přes slavný most Ponte Rialto. Volno k prohlídce památek, k občerstvení či posezení v kavárně (ochutnejte perlivé prosecco nebo typický benátský nápoj spritz). Navečer návrat lodí na Punta Sabbioni, autokarem do hotelu v Lido di Jesolo, volno, nocleh.

3. den – Dopoledne výlet lodí z Punta Sabbioni po Benátské laguně na ostrovy Murano, Burano, Torcello. Prohlídka ostrova Murano s tradičními sklárnami a bazilikou Santi Maria e Donato, zastávka na rybářském ostrově Burano proslaveného krajkářstvím a malebnými barevnými domy, procházka po nejmenším ostrově Torcello osídleném již v 7. st., s pozůstatky staveb z 11.–13. století, kde ale dnes žije asi dvacet obyvatel, byzantská bazilika Santa Maria Assunta (dle zájmu výstup na zvonici 2 €) a původní kostel Santa Fosca se zbytky baptisteria. Odpoledne pěší okruh s průvodcem po Benátkách: kolem kostelů Santi Giovanni e Paolo s velkolepou jezdeckou sochou Bartolomea Colleoniho. Volno, možnost využití celodenní permanentky k projížďce po Canale Grande, k výletu lodí na ostrov Lido di Venezia, dějiště slavného Benátského filmového festivalu, krásné písečné pláže lákají ke koupání. Dle zájmu individuální návštěva muzeí (Galleria dell’Accademia, Peggy Guggenheim aj.). Večer návrat lodí na Punta Sabbioni, po 21:00 odjezd z Benátek do ČR. Noční přejezd.

4. den – Návrat do Brna v ranních hodinách..
Změna jednotlivých bodů programu vyhrazena dle kalendářních dnů, momentální situace a počasí!

Cena 4 100,- Kč zahrnuje:
Dopravu luxusním autokarem (WC, klimatizace, kávovar, nápoje za Kč), 2 noclehy se snídaní ve 2-3 lůžkových pokojích (dle objednávky) v ***hotelu v Lido di Jesolo, průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
Komplexní cestovní pojištění (lze sjednat v CK za 108 Kč/os/pobyt včetně storna při koupi zájezdu), lodní permanentku (1 jízdenka 7€, celodenní 20€, dvoudenní 30€), vstupné dle zájmu (do 25 let slevy, informace v cestovních pokynech).

Minimální počet pro realizaci zájezdu 35 osob.


Předběžná a nezávazná poptávka tohoto zájezdu e-mailem »


CK ALINEA
PhDr. Anna Bruzlová
Kobližná 19
602 00 Brno
(OD VICHR,
3. patro – výtah)

Tel./fax:
542 134 238 Mobil:
602 704 059
e-mail:
info@ckalinea.cz

www.ckalinea.cz

Otevřeno:
Pondělí až pátek:
10.00 – 16.00 hod
(v jinou dobu po domluvě)


Jsme členy:

Probíhá aktualizace stránek.

Dotazy ohledně zájezdů v roce 2015 rádi odpovíme telefonicky »

Nejlepší prodejce Neckermann na Jižní Moravě
Pojištění
ALINEA Voyages s.r.o.
pro případ úpadku


Jsme členem
Asociace českých cestovních kanceláří a agentur
Díky našim slevám
můžete s plným
komfortem cestovat levněji!
Na trhu působíme již
více než 20 let
a jsme členy profesního
"Klubu desátníků".
Klub desátníků
Nabízíme Vám
DÁRKOVÉ POUKÁZKY
v jakékoliv hodnotě na jakýkoliv zájezd.
Zajímavé odkazy

Partnerský WEB:
Lyžování Francie
Přechod na úvodní stránku:
Dovolená a poznávací zájezdy - nabídka
cestovní kanceláře
ALINEA Voyages


Copyright (c) Cestovní kancelář ALINEA Voyages, 2004-2014. Všechna práva vyhrazena.
Stránky jsou optimalizovány pro bezproblémový tisk.
Kontakt: info@ckalinea.cz